Hakkımızda

Modelsan Savunma Havacılık, 1966 yılında modelcilik, döküm ve talaşlı imalat sektörüne hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.

İletişim

Hakkımızda

Modelsan Savunma Havacılık, 1966 yılında modelcilik, döküm ve talaşlı imalat sektörüne hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Deneyimli kadromuz ile günümüzde Sincan 1.Organize Sanayi Bölgesinde, 3000 m2 kapalı alana sahip tesisinde Savunma ve Havacılık sanayisine yönelik üretim faaliyetlerine devam etmektedir.

Ülkemizin önceliği olan yerlileştirme faaliyetleri kapsamında, Savunma, Havacılık ve Uzay Sanayisine, Talaşlı imalatımızın yanı sıra kompozit ürün imalatı, özel prosesler ve montaj konularında hizmet vermekteyiz.

Metal veya metal olmayan, Köpük, Strafor, grafit, plastik vb. özel malzemelerden oluşan makine parçaları, aksam ve yedek parçaları istenilen standartlara uygun yüksek hassasiyette üretmekteyiz.

Öz kaynaklarımız ile ARGE faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Ayrıca müşterilerimizin tasarım ve AR-GE çalışmalarına katkı sağlayarak, prototip üretimleri ve ardından da seri imalatlarını yapmaktayız.

Sadece savunma ve havacılık sektöründe değil, hassas toleranslı parçalara ihtiyaç duyulan hemen hemen her sektörde geniş ürün yelpazesiyle öncü konumundadır.

Hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

+