Kalite Politikamız

Savunma ve havacılık sanayi sektöründe, Model Yapımı, Talaşlı İmalat, Montaj, Makina Model İmalatı, Kompozit Kalıpları...

İletişim

Kalite Politikamız

Modelsan Savunma’da Kalite Politikası:

•    Savunma ve havacılık sanayi sektöründe, Model Yapımı, Talaşlı İmalat, Montaj, Makina Model İmalatı, Kompozit Kalıpları, Reçine ve Poliüretan Dökümü ve Kalıpları için müşterilerinin belirlediği istekleri ve yürürlükteki yasal şartları sağlayacak uygun ürünler üretip, zamanında teslim ederek, müşteri memnuniyeti sağlamak.

•    Kaynak ihtiyaçlarını belirlemek ve bunları temin edip etkin olarak kullanmak,

•    İnsan sağlığı ve çevre konusunda duyarlı olmak,

•    Çalışan memnuniyetini ve gelişimlerini sağlamak

•    Tüm çalışanlarda kalite bilincinin oluşmasını yerleşmesini sağlamak

•    Kalite Yönetim Sisteminin sürekli iyileştirilmesi ve ilk defada doğru üretim prensibi ile verimliliği arttırmak.

Misyonumuz

Savunma ve havacılık Sanayi sektöründe, Model Yapımı, Talaşlı İmalat, ile Makina Model İmalatı, Kompozit Kalıpları, Reçine ve Poliüretan Dökümü ve Kalıpları üretiminde, güvenilir, çözüm odaklı ve yenilikçi kurum politikamız ile müşteri talep ve beklentilerine istenilen uygunluk, teslimat zaman ve kalite standartları doğrultusunda kalıcı çözümler bulmak, takım arkadaşlarımızın sağlık ve güvenlik şartlarını göz ardı etmeden ve çevreye duyarlılık göstererek hizmet vermektir.

Vizyonumuz

Sürekli gelişen ve değişen dünya pazarında, yeniliklere açık ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, firma yapısını ve takım arkadaşlarımızı sürekli olarak geliştirmeyi ilke edinen, özgün tasarım ve AR-GE çalışmalarıyla sektörde yer alacak global bir marka olmaktır.

Hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

+